Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Caycumaemlak.com alan adlı internet sitesini kullanmak için lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. Caycumaemlak.com internet sitesini ziyaret ederek ve/veya mobil uygulamalarını kullanarak ve/veya “Üye” olarak, “Kullanım Koşulları”nı okuduğunuzu, içeriğini tamamen anladığınızı, “Kullanım Koşulları”nda belirtilen ve zaman içinde yer alacak tüm hususları kayıtsız ve şartsız olarak kabul ettiğinizi herhangi bir itiraz ve defi ileri sürmeyeceğinizi kabul, beyan ve taahhüt ediyorsunuz. Bu koşulları kabul etmediğiniz takdirde, lütfen “CAYCUMAEMLAK.COM”u kullanmaktan vazgeçiniz.

 

  1. Caycumaemlak.com internet sitesinde ilan vermek ücretlidir.
  2. Caycumaemlak.com internet sitesinde verdiğiniz ilanlardan tamamen ilanı veren kişi sorumlu olacaktır. İlan ile ilgili oluşabilecek yasal sorunlarda ilan sahibine bilgi verilir. Sitemiz caycumaemlak.com internet sitesi bu durumda ilanı kaldırmakla yükümlüdür.
  3. Çaycuma Emlak’ta verilen ilanlar arama motorlarının görünürlüğüne açık olduğundan paylaşılan resimler ve veriler insanların, site kullanıcıların daha hızlı ulaşmasına yönelik çeşitli listeleme hizmeti sunar.
  4. Caycumaemlak.com internet sitesinde erişilen ve/veya görüntülenen içeriğin depolandığı veritabanına yalnızca ilgili içeriklerin görüntülenmesi amacıyla ve/veya “CAYCUMAEMLAK.COM”un “Kullanım Koşulları” çerçevesinde üçüncü kişilerce erişilmesi hukuka uygundur. Bunun dışındaki yapılan erişimler hukuka aykırı olup; “CAYCUMAEMLAK.COM’un her tür talep, dava ve takip hakları saklıdır.
  5. “CAYCUMAEMLAK.COM” dilediğinde, “Kullanım Koşulları”nı herhangi bir zamanda değiştirebilir. Bu değişiklikleri her zaman bu sayfa üzerinden görebilirsiniz.
  6. Caycumaemlak.com internet sitesini kullanan ve kullanmakta olan tüm herkes GDPR (General Data Protection Regulation) Kişisel Verilerin Korunması yani çerez politikasını ayrıca caycumaemlak.com’un Kullanım Koşulları’nı kabul etmiş sayılır.