Görünüm:
Çaycuma Yeni Mah. Kiralık Villa Yeni Mh, Çaycuma, Zonguldak
1.250 TL

Detaylar Yapı - 200 M 2 Arazi Büyüklüğü - 200 M 2

Çaycuma yeni mah. 200 m2 kiralık dubleks villa 2.katlı Kat: 3 ve 4  iletişim Çaycuma Emlak – caycumaemlak.com-dukkan satılık, dükkan, satılık, ev, arsa, kelepir ev,arsa, ucuz ev, ucuz dükkan, daire

Detaylar
ÇAYCUMA Yeni Mah.90 m2 Satılık Dükkan Yeni Mh, Çaycuma, Zonguldak
345.000 TL

Detaylar Yapı - 90 M 2 Arazi Büyüklüğü - 90 M 2

Çaycuma yeni mah. 90 m2 yeni işler için dükkan yeri arayanlara fırsat dükkan satılık dükkanı’mız iş dünyasına acılan kapı bu dükkanın ilk sahibi siz olun şimdiden hayırlı olsun..detaylar için iletişim Çaycuma Emlak – caycumaemlak.com-dukkan satılık, dükkan, satılık, ev, arsa, kelepir ev,arsa, ucuz ev, ucuz dükkan, daire Pazarlık Var.

Detaylar

Çaycuma pehlivanlar mah. 140 m2 Satılık satılık daire mevki caycuma ve yeni belediyeye yakın dairede tapuya kayıtlı 1 Graj ve Tras Katta 1 Odası var Kat Mülkiyeli satılık daire ilk sahibi siz olun şimdiden hayırlı olsun..detaylar için iletişim Çaycuma Emlak-dukkan satılık, dükkan, satılık, ev, arsa, kelepir ev,arsa, ucuz ev, ucuz dükkan, daire Pazarlık Var.

Detaylar

Çaycuma pehlivanlar mah. 125 m2 Satılık Sıfır daire mevki caycuma ve yeni belediyeye yakın yeni sahiblerini arıyor satılık daire ilk sahibi siz olun şimdiden hayırlı olsun..detaylar için iletişim Çaycuma Emlak.dukkan satılık, dükkan, satılık, ev, arsa, kelepir ev,arsa, ucuz ev, ucuz dükkan, daire Pazarlık Var.

Detaylar

Çaycuma yeni mah. 120 m2 Satılık kelepir daire mevki caycuma ve yeni belediyeye yakın yeni sahiblerini arıyor satılık daire ilk sahibi siz olun şimdiden hayırlı olsun..detaylar için iletişim Çaycuma Emlak – caycumaemlak.com-dukkan satılık, dükkan, satılık, ev, arsa, kelepir ev,arsa, ucuz ev, ucuz dükkan, daire Pazarlık Var.

Detaylar

Çaycuma yeni mah. 220 m2 yeni işler için dükkan yeri arayanlara fırsat dükkan satılık dükkanı’mız iş dünyasına acılan kapı bu dükkanın ilk sahibi siz olun şimdiden hayırlı olsun..detaylar için iletişim Çaycuma Emlak – caycumaemlak.com-dukkan satılık, dükkan, satılık, ev, arsa, kelepir ev,arsa, ucuz ev, ucuz dükkan, daire Pazarlık Var.

Detaylar

Kiralık Dogalgazlı 3+1 Daire / 2005 Yıl Azda Olsa Cüzi indirim vardır. / Çaycuma Emlak Alım Satım kiralama,satılık mustakil tek tapu arsa,tarla, çaycuma mustakil ev,bina,oto alımı satımı, 2.el alım satım,2.el tablet ve bilgisayar.

Detaylar

Geleceğe yatırm yapmak isteyen müteahhit iş sahipleri veya çaycumaya yerleşmek isteyenler için 2 kat 4 blok toplamında ise  8 dairelik kaçırılmaycak hastaneye çok çok yakın fırsat arsamızı değerlendirin. Arsa 1330 m2 alanındaki arazide inşaat alanı olarak 500 m2 inşaat alanına 3+1 şeklinde 8 dairelik alan çıkmaktadır. Arsa’da hisse yoktur arazi 2 tane ayrı şekilde tek tapuludur. Arsa ile ilgili daha detaylı bilgilere iletişim bilgilerimizden veya Çaycuam Emlak ofisimizden bilgi alabilirsiniz. Çaycuma Emlak Alım Satım kiralama,satılık mustakil tek tapu arsa,tarla, çaycuma mustakil ev,bina,oto alımı satımı, 2.el alım satım,2.el tablet ve bilgisayar: PAZARLIK PAYI VARDIR.. Not: Şuanda Arsa 2 Kat 4 Blok izin…

Detaylar
SATILIK Doğan S 1995 Araç Temiz Full Herşeyi Çaycuma, Zonguldak
Fiyatı için iletişime geçin

Detaylar Yapı - - Arazi Büyüklüğü - -

Çaycuma Emlak Alım Satım kiralama,satılık mustakil tek tapu arsa,tarla, çaycuma mustakil ev,bina,oto alımı satımı, 2.el alım satım,2.el tablet ve bilgisayar, Ek Detaylar için Yukarıda bilgilerimizden ulaşabilirsiniz..Sağ Kapı Kaporta Hasarlı Masraf Fiyattan Düşürülmüştür PAZARLIK VARDIR İletişi Tel: 0541 81 20 145  

Detaylar
Çaycuma Yeşiltepe Mahallesi 947 m2 Satılık Müşterek Tarla Çaycuma, Zonguldak
149.000 TL

Detaylar Yapı - 3788.47 M 2 Arazi Büyüklüğü - 3788.47 M 2

Çaycuma Yeşiltepe Mahallesin’de Satılık Müşterek Kendime Ait olan 947 m2 Tarlamı İmar Sonrası Arsaya dönüşecektir.Çaycuma Emlak Alım Satım kiralama,satılık mustakil tek tapu arsa,tarla, çaycuma mustakil ev,bina,Ek Detaylar için Yukarıda bilgilerimizden ulaşabilirsiniz..Direk Diğer No: 0 (536) 793 80 15

Detaylar

Arsamız mustakil ev daire yapılmaya musaittir arsa her iki tarıfında yol ve su mevcuttur /tapu 1 bütün olduğundan bahce üzererinden bölünüp satılacak küçük miktarda bir ücret karşılığında alacak arkadaş . bahce itibariyle Çaycumanın tercih edilecek güzel bölgesindedir.Çaycuma Emlak büro’muza bekleriz satılık arsa,satılık daire,kiralık daire Direk www.sahibinden.com/ilan/emlak-arsa-satilik-Pazarlık vardır.  

Detaylar

Karabük Satılık Daire İlanı Karabük’te esentepe mahallesinde satılık sıfır 125 m2 dairemiz full herşeyiyle birlikte kat mülkiyetli aileniz için şimdi al hemen otur durumunda hazır haldedir. Daire’nin kendine garajı yapımına izin veriliyor fakat şuanda kendine ait garajı yok. Çaycuma Emlak olarak daire takibi tarafımızdan yapılmaktadır daha detaylı bilgi almak isterseniz bize iletişim numaralarımızdan hemen ulaşabilirsiniz.

Detaylar