Görünüm:
Emlak türü: Satılık Ücret (TL): 100 TL - 1m TL Emlak Tipi: Daire Temizle
ÇAYCUMA Yeşilkent 2+1 Daire Çaycuma, Zonguldak
Fiyatı için iletişime geçin

Detaylar Yapı - - Arazi Büyüklüğü - -

Çaycuma Yeşilkent 2+1 Daire Satılık Doğalgaz, Bina Yaşı 20 Yıllık Bu Konuma Göre Daha Detaylı Bilgi İsterseniz Resimdeki İletişim Telefon Numaramdan Bana Ulaşabilirsiniz. Sizlerizde Bir Yuva Yapmak İçin Bu Yolda Çalışmalarımız Yapmaktayım. Şimdiden Hayırlı Olsun Dilerim.

Detaylar
ÇAYCUMA Seka Caddesi 3+1 Daire Çaycuma, Zonguldak
Fiyatı için iletişime geçin

Detaylar Yapı - - Arazi Büyüklüğü - -

Çaycuma Seka Caddesi 3+1 Daire Satılık Doğalgaz, Bina Yaşı 20 Yıllık Bu Konuma Göre Daha Detaylı Bilgi İsterseniz Resimdeki İletişim Telefon Numaramdan Bana Ulaşabilirsiniz. Sizlerizde Bir Yuva Yapmak İçin Bu Yolda Çalışmalarımız Yapmaktayım. Şimdiden Hayırlı Olsun Dilerim.

Detaylar
ÇAYCUMA Filiz Evler Karşısı 4. – 5. Daire Çaycuma, Zonguldak
Fiyatı için iletişime geçin

Detaylar Yapı - - Arazi Büyüklüğü - -

Çaycuma Filiz Evler Karşısı 4. – 5. Daire Satılık Doğalgaz, Bina Yaşı 20 Yıllık Bu Konuma Göre Daha Detaylı Bilgi İsterseniz Resimdeki İletişim Telefon Numaramdan Bana Ulaşabilirsiniz. Sizlerizde Bir Yuva Yapmak İçin Bu Yolda Çalışmalarımız Yapmaktayım. Şimdiden Hayırlı Olsun Dilerim.

Detaylar
ÇAYCUMA Pehlivanlar Mah. 3+1 Daire Çaycuma, Zonguldak
Fiyatı için iletişime geçin

Detaylar Yapı - - Arazi Büyüklüğü - -

Çaycuma Pehlivanlar Mah. 3+1 Daire Satılık Doğalgaz, Bina Yaşı 20 Yıllık Bu Konuma Göre Daha Detaylı Bilgi İsterseniz Resimdeki İletişim Telefon Numaramdan Bana Ulaşabilirsiniz. Sizlerizde Bir Yuva Yapmak İçin Bu Yolda Çalışmalarımız Yapmaktayım. Şimdiden Hayırlı Olsun Dilerim.

Detaylar
ÇAYCUMA Paşacenter Karşısı 3+1 Daire Çaycuma, Zonguldak
Fiyatı için iletişime geçin

Detaylar Yapı - - Arazi Büyüklüğü - -

Çaycuma Paşacenter Karşısı 3+1 Daire Satılık Doğalgaz, Bina Yaşı 20 Yıllık Bu Konuma Göre Daha Detaylı Bilgi İsterseniz Resimdeki İletişim Telefon Numaramdan Bana Ulaşabilirsiniz. Sizlerizde Bir Yuva Yapmak İçin Bu Yolda Çalışmalarımız Yapmaktayım. Şimdiden Hayırlı Olsun Dilerim.

Detaylar
ÇAYCUMA 52 Evler Satılık Daire Çaycuma, Zonguldak
180.000 TL

Detaylar Yapı - 1 M 2 Arazi Büyüklüğü - 1 M 2

Çaycuma 52 Evler Satılık 2+1 Daire Doğalgaz, Bina Yaşı 20 Yıllık Bu Konuma Göre Daha Detaylı Bilgi İsterseniz Resimdeki İletişim Telefon Numaramdan Bana Ulaşabilirsiniz. Sizlerizde Bir Yuva Yapmak İçin Bu Yolda Çalışmalarımız Yapmaktayım. Şimdiden Hayırlı Olsun Dilerim.

Detaylar
ÇAYCUMA Yeni Mah.Satılık 3+1 Daire Yeni Mh, Çaycuma, Zonguldak
245.000 TL

Detaylar Yapı - 130 M 2 Arazi Büyüklüğü - 130 M 2

ÇAYCUMA Yeni Mah.Satılık 3+1 Daire Çaycuma Emlak Adına Satış Takip Edilmektedir. Dairelere Satın Alacak Müşterimiz Bire Bir Site Yukarıdaki 2 Adet Telefon Numarası İle Direkt İletişime Geçerek Daha Geniş Ve Detaylı Şekilde Bilgilendirilecektir.Emlak; Satılık Daire · Satılık İş Yeri · Satılık Arsa · Kiralık Daire · Kiralık İş Yeri. Dergi Sektör Haberleri · Güncel Haberler · Yaşam · Keşfet · Magazin · Rehber. Popüler Bölgeler; Satılık Kiralık Sahibinden. Daire; Gökcebey Satılık Daire · Devrek Satılık Daire · Zonguldak Satılık Daire · Çaycuma Satılık Daire

Detaylar
ÇAYCUMA Yeni Mah. Satılık Triplex Daire Çaycuma, Zonguldak
235.000 TL

Detaylar Yapı - 324.86 M 2 Arazi Büyüklüğü - 324.86 M 2

ÇAYCUMA Yeni Mah. Satılık Triplex Daire Yeni Mahalle’de 324.34 m2 Çaycuma Yeni Mahalle’de 324.34 m2 Triplex Full Daire Satışımıza Sunulmuştur Firsat Yaratacak Eşsiz Bir Dairedir Yer Yana Çaycumanın Göz Bebeğine Yakın Bir Ortamdadır. Kaçırılmıyacak Değerli Bir Dairedir. caycumaemlak.com Adıyla.Şimddi,den Alıcıya Hayırlı Olsun. Pazarlık Vardır.Emlak; Satılık Daire · Satılık İş Yeri · Satılık Arsa · Kiralık Daire · Kiralık İş Yeri. Dergi Sektör Haberleri · Güncel Haberler · Yaşam · Keşfet · Magazin · Rehber. Popüler Bölgeler; Satılık Kiralık Sahibinden. Daire; Gökcebey Satılık Daire · Devrek Satılık Daire · Zonguldak Satılık Daire · Çaycuma Satılık Daire. AZDA OLSA PARAZLIK VARDIR

Detaylar

ÇAYCUMA Migros Yanı 3+1 Satılık Daire Çaycuma Migros Karşısında 3 Tane Aynı Yapıda 3+1 Daireler Satışı Sunulmaktadır Daireler İster Tek Tek Şekilde’de Satılmaktadır / Daire Başına İstenen Ücret 250.000 TL Yada 3 Daireyide Alacaklar İçin 775.000 TL/ Pazarlık Payı Azda Olsa Vardır / Çaycuma / Çaycuma Emlak Adına Satış Takip Edilmektedir. Dairelere Satın Alacak Müşterimiz Bire Bir Site Yukarıdaki Telefon Numaram İle Direkt İletişime Geçerek Daha Geniş Ve Detaylı Şekilde Bilgilendirilecektir. 0 (541) 812 01 45 Bu Telefon Numarasından Bana Ulaşabilirsiniz.Emlak; Satılık Daire · Satılık İş Yeri · Satılık Arsa · Kiralık Daire · Kiralık İş Yeri. Dergi Sektör Haberleri…

Detaylar