Görünüm:
Emlak türü: Satılık Ücret (TL): 100 TL - 1m TL Temizle
ÇAYCUMA Yeşilkent 2+1 Daire Çaycuma, Zonguldak
Fiyatı için iletişime geçin

Detaylar Yapı - - Arazi Büyüklüğü - -

Çaycuma Yeşilkent 2+1 Daire Satılık Doğalgaz, Bina Yaşı 20 Yıllık Bu Konuma Göre Daha Detaylı Bilgi İsterseniz Resimdeki İletişim Telefon Numaramdan Bana Ulaşabilirsiniz. Sizlerizde Bir Yuva Yapmak İçin Bu Yolda Çalışmalarımız Yapmaktayım. Şimdiden Hayırlı Olsun Dilerim.

Detaylar
ÇAYCUMA Seka Caddesi 3+1 Daire Çaycuma, Zonguldak
Fiyatı için iletişime geçin

Detaylar Yapı - - Arazi Büyüklüğü - -

Çaycuma Seka Caddesi 3+1 Daire Satılık Doğalgaz, Bina Yaşı 20 Yıllık Bu Konuma Göre Daha Detaylı Bilgi İsterseniz Resimdeki İletişim Telefon Numaramdan Bana Ulaşabilirsiniz. Sizlerizde Bir Yuva Yapmak İçin Bu Yolda Çalışmalarımız Yapmaktayım. Şimdiden Hayırlı Olsun Dilerim.

Detaylar
ÇAYCUMA Filiz Evler Karşısı 4. – 5. Daire Çaycuma, Zonguldak
Fiyatı için iletişime geçin

Detaylar Yapı - - Arazi Büyüklüğü - -

Çaycuma Filiz Evler Karşısı 4. – 5. Daire Satılık Doğalgaz, Bina Yaşı 20 Yıllık Bu Konuma Göre Daha Detaylı Bilgi İsterseniz Resimdeki İletişim Telefon Numaramdan Bana Ulaşabilirsiniz. Sizlerizde Bir Yuva Yapmak İçin Bu Yolda Çalışmalarımız Yapmaktayım. Şimdiden Hayırlı Olsun Dilerim.

Detaylar
ÇAYCUMA Pehlivanlar Mah. 3+1 Daire Çaycuma, Zonguldak
Fiyatı için iletişime geçin

Detaylar Yapı - - Arazi Büyüklüğü - -

Çaycuma Pehlivanlar Mah. 3+1 Daire Satılık Doğalgaz, Bina Yaşı 20 Yıllık Bu Konuma Göre Daha Detaylı Bilgi İsterseniz Resimdeki İletişim Telefon Numaramdan Bana Ulaşabilirsiniz. Sizlerizde Bir Yuva Yapmak İçin Bu Yolda Çalışmalarımız Yapmaktayım. Şimdiden Hayırlı Olsun Dilerim.

Detaylar
ÇAYCUMA Paşacenter Karşısı 3+1 Daire Çaycuma, Zonguldak
Fiyatı için iletişime geçin

Detaylar Yapı - - Arazi Büyüklüğü - -

Çaycuma Paşacenter Karşısı 3+1 Daire Satılık Doğalgaz, Bina Yaşı 20 Yıllık Bu Konuma Göre Daha Detaylı Bilgi İsterseniz Resimdeki İletişim Telefon Numaramdan Bana Ulaşabilirsiniz. Sizlerizde Bir Yuva Yapmak İçin Bu Yolda Çalışmalarımız Yapmaktayım. Şimdiden Hayırlı Olsun Dilerim.

Detaylar
ÇAYCUMA Satılık Müstakil Ev Çaycuma, Zonguldak
Fiyatı için iletişime geçin

Detaylar Yapı - - Arazi Büyüklüğü - -

Çaycuma Müstakil Ev Satılık Doğalgaz, Bina Yaşı 20 Yıllık Bu Konuma Göre Daha Detaylı Bilgi İsterseniz Resimdeki İletişim Telefon Numaramdan Bana Ulaşabilirsiniz. Sizlerizde Bir Yuva Yapmak İçin Bu Yolda Çalışmalarımız Yapmaktayım. Şimdiden Hayırlı Olsun Dilerim.

Detaylar
ÇAYCUMA Satılık Dükkan Çaycuma, Zonguldak
Fiyatı için iletişime geçin

Detaylar Yapı - - Arazi Büyüklüğü - -

Çaycuma Satılık Dükkan Doğalgaz, Bina Yaşı 20 Yıllık Bu Konuma Göre Daha Detaylı Bilgi İsterseniz Resimdeki İletişim Telefon Numaramdan Bana Ulaşabilirsiniz. Sizlerizde Bir Yuva Yapmak İçin Bu Yolda Çalışmalarımız Yapmaktayım. Şimdiden Hayırlı Olsun Dilerim.

Detaylar
ÇAYCUMA 52 Evler Satılık Daire Çaycuma, Zonguldak
180.000 TL

Detaylar Yapı - 1 M 2 Arazi Büyüklüğü - 1 M 2

Çaycuma 52 Evler Satılık 2+1 Daire Doğalgaz, Bina Yaşı 20 Yıllık Bu Konuma Göre Daha Detaylı Bilgi İsterseniz Resimdeki İletişim Telefon Numaramdan Bana Ulaşabilirsiniz. Sizlerizde Bir Yuva Yapmak İçin Bu Yolda Çalışmalarımız Yapmaktayım. Şimdiden Hayırlı Olsun Dilerim.

Detaylar
Zonguldak Merkez Satılık 30 m2 Dükkan Zonguldak
145.000 TL

Detaylar Yapı - 30 M 2 Arazi Büyüklüğü - 30 M 2

Zonguldak Merkez Mah.Satılık 30 m2 Dükkan Satılık Bina Zonguldak Merkez Satılık Dükkan ilanları ile ilgili aradığınız tüm bilgiler,Zonguldak Merkez Satılık DükkanEmlak; Satılık DükkanADRES: Zonguldak Devlet Hastanesine Gelmeden Kapılı Spor Solanın Hemen Karşısında Bir Yufkacı var Diğer Yanında Elektirikci var · Satılık İş Yeri · Satılık Arsa · Kiralık Daire · Kiralık İş Yeri. Dergi Sektör Haberleri · Güncel Haberler · Yaşam · Keşfet · Magazin · Rehber. Popüler Bölgeler; Satılık Kiralık Sahibinden. Daire; Gökcebey Satılık Daire · Devrek Satılık Daire · Zonguldak Satılık Daire · Çaycuma Satılık Daire

Detaylar
ÇAYCUMA Kalafatlı Araçlı Dolmuş Satılık Durağı Çaycuma, Zonguldak
115.000 TL

Detaylar Yapı - 1000 M 2 Arazi Büyüklüğü - 1000 M 2

ÇAYCUMA Kalafatlı Araçlı Dolmuş Satılık Durağı Çaycuma İstikametin Kalafatlı Köyüne Kadar Olan Satılık Dolmuş Durağı Yeni İş Yapmak ve Gelecek İçin Fırsat Yaratmak İsteyenler İçin Bire Bir Olanak Verecek Ayrıca Bu İş Sizleri Bölümden Emekli ve Geçim Kaynağı Olacaktıri Not: 1 Adet Durak ve Araçlı şekilde Verilecektir. DURAK + ARAÇ Pazarlık Payı Vardır.Emlak; Satılık Daire · Satılık İş Yeri · Satılık Arsa · Kiralık Daire · Kiralık İş Yeri. Dergi Sektör Haberleri · Güncel Haberler · Yaşam · Keşfet · Magazin · Rehber. Popüler Bölgeler; Satılık Kiralık Sahibinden. Daire; Gökcebey Satılık Daire · Devrek Satılık Daire · Zonguldak Satılık Daire…

Detaylar

ÇAYCUMA Kalafatlı Araçsız Dolmuş Satılık Durağı Çaycuma İstikametin Kalafatlı Köyüne Kadar Olan Satılık Dolmuş Durağı Yeni İş Yapmak ve Gelecek İçin Fırsat Yaratmak İsteyenler İçin Bire Bir Olanak Verecek Ayrıca Bu İş Sizleri Bölümden Emekli ve Geçim Kaynağı Olacaktıri Not: Sadecet Durak Verilecektir. DURAK Pazarlık Payı Vardır.Emlak; Satılık Daire · Satılık İş Yeri · Satılık Arsa · Kiralık Daire · Kiralık İş Yeri. Dergi Sektör Haberleri · Güncel Haberler · Yaşam · Keşfet · Magazin · Rehber. Popüler Bölgeler; Satılık Kiralık Sahibinden. Daire; Gökcebey Satılık Daire · Devrek Satılık Daire · Zonguldak Satılık Daire · Çaycuma Satılık Daire

Detaylar
ÇAYCUMA Yeni Mah.Satılık 3+1 Daire Yeni Mh, Çaycuma, Zonguldak
245.000 TL

Detaylar Yapı - 130 M 2 Arazi Büyüklüğü - 130 M 2

ÇAYCUMA Yeni Mah.Satılık 3+1 Daire Çaycuma Emlak Adına Satış Takip Edilmektedir. Dairelere Satın Alacak Müşterimiz Bire Bir Site Yukarıdaki 2 Adet Telefon Numarası İle Direkt İletişime Geçerek Daha Geniş Ve Detaylı Şekilde Bilgilendirilecektir.Emlak; Satılık Daire · Satılık İş Yeri · Satılık Arsa · Kiralık Daire · Kiralık İş Yeri. Dergi Sektör Haberleri · Güncel Haberler · Yaşam · Keşfet · Magazin · Rehber. Popüler Bölgeler; Satılık Kiralık Sahibinden. Daire; Gökcebey Satılık Daire · Devrek Satılık Daire · Zonguldak Satılık Daire · Çaycuma Satılık Daire

Detaylar